"Chłopcy z Placu Broni" - zaczynamy próby!

IMG 20180122 174105Aż 10 nowych osób - sami chłopcy! - dołączyło do nas po ostatnim castingu. Reżyser przyznał, że tak wysokiego poziomu przesłuchań nie było już od wielu lat! Z tego względu zdecydował o zwiększeniu obsady spektaklu, by nie stracić nowoodkrytych talentów.

Obsada spektaklu liczy aż 23 osoby, w tym 20 chłopców i tylko 2 dziewczyny (Oliwia Czerwińska i Gabriela Wyszyńska), które zagrają siostry głównego bohatera, Nemeczka (w tej roli Adam Lewandowski). Do naszego zespołu dołączyli: Wiktor Błaszczyk, Mikołaj Binczarski, Jakub Fryzowski, Gabriel Gryglewski, Oskar Kalociński, Bartosz Kamiński, Jakub Kisielewski, Aleksander Michalski, Tytus Pantuchowicz-Kacperkiewicz i Mateusz Wasielewski.

W poniedziałek, 22 stycznia, reżyser przydzielił wszystkim członkom zespołu role i rozpoczęliśmy próby. Premiera zaplanowana została na koniec kwietnia.

Czego możemy spodziewać się na scenie? "Chłopcy z Placu Broni" to wspaniała lektura o marzeniach chłopców, o ich małym lokalnym bohaterstwie w walce o własne ideały, w walce o wolność ich małej ojczyzny, jaką dla nich stał się plac zabaw. Jesteśmy przekonani, że spektakl dostarczy Wam wielu wzruszeń!