"Cwaniaczek 2" na 40-lecie Teatru Skene

próbaTrwają intensywne próby przed naszą najnowszą premierą - "Cwaniaczek 2". Spektakl będzie kontynuacją "Cwaniaczka", który gościł w Teatrze Impresaryjnym w 2016 roku. Pamiętacie te szalone, rozkrzyczane dzieciaki, które śpiewały, jak bardzo nie lubią szkoły? tym razem będzie równie ciekawie!

W "Cwaniaczku 2" młodzi aktorzy ponownie - tak jak to było 3 lata temu - zagrają samych siebie. Scenariusz w dużej mierze opiera się na ich żartach, złośliwościach, opowiada o rywalizacji, o budzących się uczuciach, negowaniu dorosłych, szkoły… Zamysłem spektaklu ponownie jest jednak pokazanie, że dzisiejsza młodzież nie jest taka zła, na jaką pozornie wygląda - ich najwyższymi wartościami są: rodzina, szkoła i przyjaźnie.
Niewątpliwym atutem przedstawienia będzie wesoła, wpadająca w ucho muzyka i zabawne teksty piosenek.

Premiera zaplanowana została na 24 maja 2019 roku.

Kto nie pamięta pierwszej części "Cwaniaczka", zapraszamy do zakładki PREMIERY.

"Cwaniaczek 2" będzie wyjątkową premierą także dlatego, ze w tym roku przypada 40-lecie działalności Teatru Skene. Pierwsza premiera zespołu, który wówczas funkcjonował w innej formule (jako zespół dorosłych) - "Pamiętniki Adama" - została wystawiona 24 kwietnia 1979 roku. Opiekunem zespołu, a także reżyserem i scenarzystą większości spektakli jest od początku Mieczysław Synakiewicz.

reklamowe